Kaotusseisust välja tulnud Barcelona võitis Hispaania superkarika ({{commentsTotal}})

Barcelona mängijad Hispaania superkarikaga
Barcelona mängijad Hispaania superkarikaga Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli superkarikafinaalis võidutses FC Barcelona, alistades Sevilla 2:1.

Pablo Sarabia viis Sevilla üheksandal minutil Luis Murieli söödust 1:0 juhtima, kuid Gerard Pique viigistas kolm minutit enne avapoolaja lõppu seisu 1:1-le.

Barcelona läks kohtumist juhtima alles 78. minutil, kui Ousmane Dembele saatis palli kauni kauglöögiga Sevilla värava ristnurka. Sevilla teenis küll normaalaja viimasel minutil penalti, aga Marc-Andre ter Stegen suutis Ben Yedderi nõrga löögi tõrjuda, tuues sellega Hispaania meistritele 2:1 võidu.

Hooaja esimese karika võitnud Barcelona alustab Hispaania meistritiitli kaitsmist 18. augustil, kui kodustaadionil võõrustatakse Alavest.