Esialgu juhtima läinud Narva Trans tunnistas siiski vastase paremust ({{commentsTotal}})

Narva Transi mängijad
Narva Transi mängijad Autor/allikas: ERR

Kuigi Eestis on viimased paar nädalat ainult päike lõõmanud, siis tippklubide jaoks on ilm olnud suvisest kaugel. Vähemalt korraks hakkas kolmapäeval päike naeratama ka Narva Transi poolehoidjatele.

Avamängu Lillekülas Željeznicarile 0:2 kaotanud Transi jaoks oli edasipääs küllaltki utoopiline, aga Sarajevosse mindi siiski üritama, kirjutab Soccernet.ee.

Juba viiendal minutil saatis Dmitri Prošin palli latti ja kuigi ta ise oli täiesti veendunud, et see käis ka üle joone, siis tegelikult mitte. Õnneks mängis Viktor Plotnikov olukorra vapralt lõpuni ning peagi olid Sarajevosse mängule kogunenud tuhanded fännid üllatunud. Nende lemmikud seisavad nõutute nägudega ja hoopis Plotnikov teeb 1:0 eduseisus saltosid.

Külm dušš äratas Bosnia ja Hertsegoviina mullused hõbemedalistid üles. Koheselt hakati mängima ja 25. minutil saadi oma tahtmine. Lohakas tagasisööt, libastumine, kehv klaarimine - kõik need eksimused tegid Transi mängijad järjepanu ära ja lõpuks nägid kohtunikud, et Artur Kotenko oli tõrjehetkel väravas ja ka pall oli jõudnud käia üle joone, seega seisuks 1:1.

Kui keegi veel ka viigiseisul Transi peale lootis, siis neli minutit hiljem olid ka need unistused purustatud. Kotenko tegi äärmiselt kehva väljatuleku ning Sulejman Krpic sai palli tühja võrku saata.

Kuigi Trans näitas vaprat mängu lõpuni välja ning omad võimalused tekkisid veel nii Plotnikovil, Prošinil kui ka Dmitri Barkovil, siis ise teist ei löödud. 82. minutil vormistas 3:1 lõppseisu taas Krpic, kes üks-ühele pääses, Kotenkost mööda mängis ja palli võrku saatis.

Kahe mängu kokkuvõttes kaotas Trans seega 1:5. Željeznicarile tuleb järgmises ringis vastu Stumbras (Leedu) - Limassoli Apollon (Küpros) paari võitja. Avamäng lõppes seal Stumbrase 1:0 võiduga.