Transi brasiillase Eesti-karjäär algas väravaga Imaveres ({{commentsTotal}})

Narva Trans
Narva Trans Autor/allikas: ERR

Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis alistas Narva Trans võõrsil 10:0 III liiga lõunatsoonis palliva Imavere Forssi. Transi ridades tegid debüüdi kaks leegionäri.

Kui 20-aastane albaanlasest poolkaitsja Arber Basha tegi eile kaasa teise poolaja, siis Paraguays sündinud Brasiilia kodakondne Matheus Troche kogu kohtumise. 22-aastane kaitsja lõi  19. minutil ka Transi teise värava, vahendab Soccernet.ee.

Transi kümnest väravast kaheksa lõid Eduard Golovljov ja Viktor Plotnikov.

Lisaks Transile on koha 1/16-finaalis taganud Nõmme Kalju. Mängudega jätkatakse järgmisel nädalal.