FOTOD | Levadia alustas Euroopa liigat kaotusega ({{commentsTotal}})

{{1531418580000 | amCalendar}}

Jalgpalli Euroopa liiga kvalifikatsiooni avaringis pidid nii Tallinna FCI Levadia kui ka Narva Trans leppima kaotustega.

Meistriliiga mullune teine klubi Levadia läks Kadrioru staadionil vastamisi Iirimaa meeskonna Dundalk FC-ga. 12-kordne Iirimaa meister alistas Levadia 1:0, kui kohtumise ainsa värava lõi 56. minutil Dylan Connolly.

Narva Trans, kes viimati võitis eurosarjas mängu 2005. aastal, kohtus Lilleküla staadionil Bosnia ja Hertsegoviina klubi Zeljeznicariga, kellelt tuli vastu võtta 0:2 kaotus. Külaliste väravad lõid 15. minutil Milos Bakrac ja 74. minutil Anel Sabanadzovic.

Euroopa liigas on võistlustules veel Nõmme Kalju, kes läheb neljapäeva hilisõhtul Islandil vastamisi Stjarnaniga.

Euroopa liiga eelringi korduskohtumised peetakse nädala pärast.

Meistrite liiga esimeses kvalifikatsiooniringis kaotas valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora teisipäeval Iisraeli klubile Beer Sheva Hapoelile 1:4.