Bayern ja Sevilla jätsid väravad löömata ({{commentsTotal}})

Müncheni Bayern - Sevilla.
Müncheni Bayern - Sevilla. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalpaari korduskohtumine Müncheni Bayerni ja Sevilla vahel lõppes 0:0 viigiga, viies poolfinaali avakohtumise 2:1 võitnud Bayerni.

Ka Münchenis peetud korduskohtumises oli aktiivsem pool koduvõistkonnas rollis olnud Bayern, sooritades 16 lööki külaliste seitsme vastu – neist löögid väravale Bayerni kasuks 6:0. Paraku ei suutnud kumbki võistkond 90 minuti jooksul 70 000 pealtvaataja ees vastaste väravalukku lahti murda ja kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Et Bayerni ja Sevilla veerandfinaalpaari avakohtumine Hispaania lõppes Saksa klubi 2:1 võiduga, tagas kolmanda klubina Roma ja Liverpooli järel tänavuse Meistrite liiga poolfinaal koha just Müncheni klubi. Bayern, kes on juba kroonitud käesoleva hooaja Saksamaa meistriteks, on Meistrite liiga võitnud viiel korral, seda viimati 2013. aastal. Poolfinaali jõuti viimati ülemöödunud hooajal, kus toona tuli tunnistada Madridi Reali paremust.

Meistrite liiga poolfinaalpaaride loosimine toimub reedel.