Naiste koondis tuli Türgi vastu kaotusseisust välja, kuid kaotas napilt ({{commentsTotal}})

Eesti naiste jalgpallikoondis

Eesti naiste jalgpallikoondis pidas võõrsil maavõistlusmängu Türgiga, mängu võitsid võõrustajad seisuga 3:2.

Istanbulis peetud sõprusmängu avapoolaja võitsid türklannad 1:0, kuid teise poolaja alguses ehk 57. minutil läksid võõrustajad juba 2:0 juhtima. Eesti vastas kiire väravaga vaid minut hiljem, tabamuse autoriks oli Lisette Tammik. 69. minutil tõid eestlannad tabloole viigiseisu, kui jala sai valgeks Vlada Kubassova. 2:2 viigiseis püsis tablool üsna pikka aega, kuni Türgi koondis läks mängu 88. minutil 3:2 juhtima ning selle seisuga kohtumine lõppeski.

Eesti naiste A-koondis peab Türgiga veel teisegi maavõistlusmängu, mis on kavas laupäeval, 7. aprillil kell 13.