Naiste jalgpallikoondis tunnistas taaskord Türgi paremust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Autor/allikas: Brit Maria Tael

Eesti naiste jalgpallikoondis pidas võõrsil teise sõpruskohtumine Türgiga, mis kaotati 3:0.

Istanbulis peetud sõprusmängu esimese värava lõi Türgi naiskond penaltist 53. mänguminutil. Neli minutit hiljem sahistasid vastased veel korra võrku ning nii jäeti Eesti juba 2:0 kaotusseisu. 75. minutil kasvatas Türgi edu seisule 3:0, millega võeti kodus kindel võit.

Eesti pidas Istanbuliga sõprusmängu ka kolmapäeval, mis samuti kaotati seisuga 3:2. Toona lõid Eesti eest väravad Lisette Tammik ja Vlada Kubassova.