Kindel võit tõstis Liverpooli Inglismaal teiseks ({{commentsTotal}})

Liverpool FC
Liverpool FC Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani klubi Liverpool alistas Inglismaa kõrgliigas koduväljakul West Ham Unitedi 4:1.

Liverpool asus 29. minutil juhtima Emre Cani väravat ning teise poolaja alguses kasvatasid edu Mohamed Salah (51. minutil) ja Roberto Firmino (57.).

West Ham jõudis autabamuseni paar minutit pärast Firmino väravat, kui skoori tegi Michael Antonio. Lõppsõna jäi siiski kodumeeskonnale - 77. minutil lõi Sadio Mane seisuks 4:1.

Klavan pole pärast haigusest taastumist Liverpooli koosseisu kuulunud. Täna moodustasid keskkaitsepaari Virgil van Dijk ja Joel Matip, pingil oli Dejan Lovren.

Tabelitipp: 1. Manchester City 72 punkti (27 mängust), 2. Liverpool 57 (28), 3. Manchester United 56 (27), 4. Chelsea 53 (27), 5. Tottenham Hotspur 52 (27), 6. Arsenal 45 (27), 7. Burnley 37 (28), 8. Leicester 36 (28).