Man City kaotas punkte, Aubameyang debüüdil resultatiivne ({{commentsTotal}})

Burnley - Manchester City
Burnley - Manchester City Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kaotas alles neljandat korda sel hooajal punkte liidermeeskond Manchester City, kes tegi võõrsil 1:1 viigi Burnley'ga.

Neli vooru tagasi hooaja esimese kaotuse saanud (võõrsil Liverpoolilt 3:4) Man City läks Burnley vastu 22. minutil Danilo tabamusest juhtima, aga Johann Gudmundssoni 82. minuti tabamus tähendas neile vaid üht punkti.

Teine Manchesteri klubi United oli aga võidukas, sest alistas kodus Huddersfieldi 2:0. Väravad lõid 55. minutil Romelu Lukaku ja 68. minutil Alexis Sanchez. Liigatabelis lahutab neid liidrist aga tosin vooru enne hooaja lõppu tervelt 13 punkti.

Õhtu suurima võidu teenis aga Londoni Arsenal, olles kodus 5:1 üle Evertonist. Kübaratrikk kirjutati Aaron Ramsey nimele, jala sai valgeks ka Dortmundi Borussiast saabunud Pierre-Emerick Aubameyang.

Tulemused: Burnley - Manchester City 1:1, Bournemouth - Stoke City 2:1, West Bromwich Albion - Southampton 2:3, Manchester United - Huddersfield Town 2:0, Leicester City - Swansea City 1:1, Brighton & Hove Albion - West Ham United 3:1, Arsenal - Everton 5:1.

Tabelitipp: 1. Manchester City 69 punkti (26 mängust), 2. Manchester United 56, 3. Liverpool 50 (25), 4. Chelsea 50 (25), 5. Tottenham Hotspur 48 (25), 6. Arsenal 45 (26), 7. Burnley 36 (26), 8. Leicester City 35 (26).

Pühapäeval mängivad Crystal Palace - Newcastle United ja Liverpool - Tottenham Hotspur.