Suurepärase debüüdi teinud Batshuayi viis Dortmundi võiduni ({{commentsTotal}})

Michy Batshuayi
Michy Batshuayi Autor/allikas: AFP/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 21. vooru kohtumine Dortmundi Borussia ja Kölni vahel lõppes esimese 3:2 võiduga, kaks väravat lõi Dortmundi klubi värske täiendus Michi Batshuayi.

Tasavägises mängus jäi liigatabelis viimasel kohal paiknev Köln kaotusseisu 35. minutil, kui oma esimese värava sai kirja Dortmundi Borussia värske täiendus, belglane Michy Batshuayi. Köln suutis küll 60. minutil mänguseisu tänu Simon Zollerile viigistada, kuid 62. minutil sai taas värava kirja Pierre-Emerick Aubameyangi asendama toodud Batshuayi. Jorge Mere suutis võõrustajad küll mängu tagasi tuua, kui 70. minutil mänguseisu viigistas, kuid 84. minutil lõi sakslane Andre Schürrle Michi Batshuayi eeltööst Dortmundi Borussia 3:2 võiduvärava.

Dortmund tõusis selle võiduga tabelis teisele kohale, aga kõigil teistel meeskondadel on 21. vooru kohtumine veel pidamata.