Madridi Realil on võõrsil käsil kümnendi kehvim seeria ({{commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas jäi taas kolme võidupunktita tiitlikaitsja Madridi Real, kes viigistas Celta de Vigoga 2:2.

Real püsib nüüd võõral väljakul võiduta juba neli kohtumist järjest. Viimati oli meeskonnal kodustaadionilt eemal nii pikk põud 2008. aastal.

Taanlane Daniel Wass viis Celta 33. minutil juhtima, aga Gareth Bale'il õnnestus vaid viie minuti jooksul vaekausse muuta ja hoopis Real 2:1 ette viia.

Viimane sõna jäi siiski kodumeeskonnale. 21-aastane uruguailane Maximiliano Gomez lõi kaheksa minutit enne lõpuvilet seisuks 2:2, mis jäi ka püsima.

Hispaania kõrgliiga liider Barcelona haaras taas kolm punkti, kui alistas kodus Levante 3:0 (12. Lionel Messi, 38. Luis Suarez, 90. Paulinho).

Tänased tulemused: Leganes - Real Sociedad 1:0, Barcelona - Levante 3:0, Bilbao Athletic - Alaves 2:0, Villarreal - La Coruna Deportivo 1:1, Celta de Vigo - Madridi Real 2:2.

Tabelitipp: 1. Barcelona 48 punkti (18 mängust), 2. Madridi Atletico 39 (18), 3. Valencia 37 (18), 4. Madridi Real 32 (17), 5. Sevilla 29 (18), 6. Villarreal 28 (18), 7. Eibar 27 (18), 8. Bilbao Athletic 24 (18).