Manchester United lasi võidu käest, Kane lõi Burnley vastu kübaratriki ({{commentsTotal}})

Manchester United - Leicester City
Manchester United - Leicester City Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas on Manchester City vahe lähima jälitaja, linnarivaali Manchester Unitedi ees veninud juba 13 punkti peale, kui United ei suutnud laupäeva õhtul võõrsil Leicester City vastu enamat 2:2 viigist.

Jamie Vardy viis kodumeeskonna juhtima 27. minutil, kuid Juan Mata viigistas 40. minutil. Teisel poolajal lõi Mata 60. minutil oma teise värava. Kui Leicesteri mängumees Daniel Amartey sai nelja minuti sees kaks kollast kaarti ja pidi 73. minutil platsilt lahkuma, siis tundus, et Unitedi suundub võidupunktide poole.

Need punktid kisti aga Unitedil valusalt otse peaost, kui kohtuniku poolt antud üleajal lõi Harry Maguire viigivärava.

Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani ja tema koduklubi Liverpooli jaoks olulises mängus suutis Tottenham võõrsil 3:0 üle mängida Burnley. Kübaratrikiga sai hakkama klubi staarründaja Harry Kane.

Tabelitipp (19 vooru): Man City 55 punkti, Man United 42, Chelsea 39, Liverpool 35, Tottenham 34, Arsenal 34.

Toimetaja: Siim Semiskar