Arsenal väljus Kölni fännide tekitatud kaosest puhta nahaga ({{commentsTotal}})

Politsei piirab Kölni fänne
Politsei piirab Kölni fänne Autor/allikas: Action Images via Reuters/Scanpix

Neljapäeval alustati jalgpalli Euroopa liiga alagrupiturniiri mängudega ning kohe esimene voor pakkus kõneainet mitme nurga alt.

Üle 20 aasta esmakordselt Meistrite liiga kohata jäänud inglaste Londoni Arsenal alustas turvakaalutlustel tund aega edasi lükatud mängus raske 3:1 võiduga sakslaste Kölni vastu.

Mängu otsustati tunni võrra hiljem alustada, sest 20 000 Inglismaale tulnud külalisfänni tekitasid väiksemat sorti kaose.

Sellest lõikas kasu Kölni meeskond, kes juba 9. minutil Jhon Cordoba umbes 50 meetri pealt löödud väravast juhtima asus. Teisel poolajal Londoni klubi kosus ja lõi vastastele kolm väravat ja teenis võidupunktid.