Universiaadikoondis kaotas kohamängus Austraaliale ({{commentsTotal}})

Siim-Markus Post
Siim-Markus Post Autor/allikas: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis kaotas Taipeis toimuval universiaadil Austraaliale 83:105.

Poolaja 17 punktiga (31:48) kaotanud Eesti suutis kolmandal veerandajal vahet veidi vähendada, kuid väljakult viskeid 58-protsendiliselt tabanud austraallased leidsid viimasel veerandajal veel ühe käigu ning võitsid kohtumise lõpuks 22 silmaga.

Lauavõitluse 27:41 kaotanud Eesti resultatiivseim oli 21 punkti visanud Karl Johan Lips, Siim-Markus Posti arvele jäi 19 silma ja kuus korvisöötu. Mihkel Kirves panustas 12 punkti ja kuue lauapalliga (neli ründelauas).

Eesti jätkab võistlemist kohtadele 13-16, homme minnakse vastamisi Norraga.

Norra võistkond

Norra kerkis läbi aegade edukaimaks olümpiariigiks

Norra mäesuusatajad võitsid PyeongChangi olümpial võistkonnavõistlusel pronksmedali, mis on Skandinaavia riigile nendelt mängudelt juba 38. Sellega purustati USA-le kuulunud kõige edukama riigi rekord.