Barcelona alustas Messijärgset ajastut võidukalt

Barcelona mängijad võitu tähistamas
Barcelona mängijad võitu tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Äsja meeskonna legendist Lionel Messist ilma jäänud FC Barcelona alustas Hispaania jalgpalli kõrgliigahooaega võidukalt, kui koduväljakul oldi 4:2 üle Real Sociedadist.

Kodumeeskond alustas kohtumist hästi, kui 19. minutil leidis suvise täienduse Memphis Depay täpne karistuslöök Gerard Pique pea ja keskkaitsja viis katalaanid ette.

Taani ründaja Martin Braithwaite'i väravad tegid 45+2. ja 59. minutil seisuks 3:0, enne kui Sociedad andis kodumeeskonnale korraliku äratuskella: esmalt sahistas Julen Lobete Barcelona võrku 82. minutil ning kolm minutit hiljem keerutas Mikel Oyarzabal väravasse kauni karistuslöögi.

Sociedad läks otsima viigiväravat ning Barcelona karistas selle osava vasturünnakuga ära, kui kohtumise esimesel lisaminutil vormistas lõppskoori eelnevalt vahetusest mängu sekkunud Sergi Roberto.

Päeva esimeses mängus oli tiitlikaitsja Madridi Atletico kahte punast ja üheksat kollast kaarti näinud mängus Angel Correa duubli toel 2:1 üle Vigo Celtast.