Madridi Real piirdus kuueväravalises mängus viigiga

Levante - Madridi Real
Levante - Madridi Real Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Hispaania jalgpalli kõrgliigas ei suutnud Madridi Real pühapäeva õhtul enamat 3:3 viigist Levante vastu.

Kohtumine algas võõrsil mänginud Reali jaoks hästi, kui viiendal minutil viis nad juhtima Gareth Bale. Walesi staari jaoks oli see esimeseks väravaks Hispaania kõrgliigas viimase kahe aasta jooksul.

Roger Marti viigistas vaid 28 sekundit pärast teise poolaja algust ning 11 minutit hiljem viis Jose Campana ilus värav kodumeeskonna juba juhtima. 73. minutil tõi vahetusest mängu sekkunud Vinicius Junior tabloole viigi ning kuigi kuus minutit hiljem tegi Rober seisuks 3:2, aitas noore brasiillase kaval löök 85. minutil Realil punktiga lahkuda.

87. minutil sai Levante väravavaht Aitor Fernandez punase kaardi ning kuna kodumeeskond tegi minut varem ära oma viimase vahetuse, pidi Levante väravasse saatma keskkaitsja Ruben Vezo.

Tiitlikaitsja Madridi Atletico võitis pühapäeval Angel Correa 39. minuti väravast 1:0 Elchet, Real Sociedad alistas sama skooriga Rayo Vallecano.