Kindla võidu võtnud Bucks viigistas idakonverentsi finaalseeria

Giannis Antetokounmpo palli üle Clint Capela korvi saatmas. Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA viigistas Milwaukee Bucks idakonverentsi finaalseerias seisu, alistades kodusaalis Atlanta Hawksi kindlalt 125:91.

Algusest peale juhtinud Bucks tegi suurema vahe sisse teise veerandajaga, kui vahepeal tehti 20:0 spurt. Poolajapausile mindi Bucksi 32-punktilises eduseisus. Viimasel veerandil juhiti vahepeal ka 41 punktiga, lõpuks võeti 34-punktiline võit.

Võitjate parim oli Giannis Antetokounmpo 25 punkti ja üheksa lauapalliga, seejuures ei mänginud ta viimasel veerandajal. Jrue Holiday lisas 22 punkti ja andis seitse korvisöötu. Hawksi ridades jõudis neli meest kahekohalise punktisummani, neist parim oli Trae Young 15 punktiga, Danilo Gallinari lisas 12 punkti.

Nelja võiduni mängitav seeria on nüüd 1:1 viigis.