Dortmundi võit Leipzigi üle kindlustas Bayernile meistritiitli

Müncheni Bayerni väravavaht Manuel Neuer. Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas saavutas Dortmundi Borussia laupäeval 3:2 võidu RB Leipzigu üle. Leipzigi kaotus kindlustas ühtlasi Müncheni Bayernile üheksanda järjestikuse Bundesliga meistritiitli.

Dortmund võttis seitsmendal minutil Marco Reusi väravast edu ja Jadon Sancho lisas 51. minutil veel teise. Leipzigil õnnestus 77. minutiks mäng Lukas Klostermanni ning Dani Olmo väravatest viigistada, aga Sancho lõi 87. minutil Dortmundi jaoks võiduvärava.

Liigatabelis neljandal kohal oleva Dortmundi võit teisel kohal asetseva RB Leipzigi üle kindlustas ühtlasi Müncheni Bayernile nende üheksanda järjestikuse koduliiga meistritiitli. Bayern on 71 punktiga liiga tipus, kui tiimidel on mängida veel kaks mängu.

Bayern on võitnud Bundesliga meistritiitli üheksal järjestikusel hooajal ja käesoleva hooaja võit on tiimi ajaloos 31.