Võidupunktid hoiavad RB Leipzigi tiitliunistust elus

Keskel Alexander Soerloth ja Marc Oliver Kempf Autor/allikas: SCANPIX/AFP POOL

Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 31. mänguvoorus alistas RB Leipzig koduväljakul Stuttgarti tulemusega 2:0, mis tähendab, et õhkõrn lootus tiitlivõiduks säilis.

RB Leipzigil ei ole õnnestunud viimases kahes kohtumises võidupunkte noppida, kuid pühapäevane triumf hoiab neid tiitlimängus veel sees. Kolm vooru enne hooaja lõppu on meeskonnal 64 punkti, liidripositsiooni hoidval Müncheni Bayernil aga 71.

Stuttgart pidi suurema osa kohtumisest RB Lepizigi vastu mängima kümnekesi, kuna 19-aastane Naouirou Ahamada teenis juba 14. minutil punase kaardi. Võõrustajate mõlemad väravad sündisid teisel poolajal. Esmalt sahistas 46. minutil võrku Amadou Haidara ja seejärel 67. minutil oli penaltil täpne Emil Forsberg.

RB Leipzigi järgmine kohtumine toimub 8. mail, kui külla sõidetakse Dortmundile.