Pöörasest veerandtunnist võitjana väljunud PSG jätkab liidrite kannul

Kylian Mbappe ja Mauro Icardi PSG võiduväravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas alistas tiitlikaitsja Pariisi Saint-Germain pühapäeval 3:2 Saint-Etienne'i. Sealjuures löödi kõik viis väravat mängu viimase veerand tunni jooksul.

Denis Bouanga viis külalismeeskonna 77. minutil juhtima, vaid kaks minutit hiljem viigistas seisu Kylian Mbappe. Prantsusmaa täht realiseeris 87. minutil penalti, aga Saint-Etienne jõudis kohtumise teisel lisaminutil Romain Hamouma tabamuse toel viigini.

PSG-l oli pöörase veerandtunni lõpetuseks siiski veel üks jokker varrukas, kui Mauro Icardi lükkas 90+5. minutil peaga väravasse Angel Di Maria tsenderduse ja teenis kolm üliolulist punkti.

Tabeliliider Lille ei suutnud reedel enamat 1:1 viigist Montpellier' vastu ja nii on kahe meeskonna vahe viis vooru enne hooaja lõppu vaid üks punkt. Tiitliheitlus on Prantsusmaal sel hooajal väga põnev, sest Lyon võitis pühapäeva hilisõhtul võõrsil 2:1 Nantes'i ja esinelik mahub seega kolme punkti sisse.