Avapoolajal Kalev/Cramole lahingu andnud TÜ väsis kolmandal veerandajal

BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti Ühisliigas kohtusid aprilli teisel päeval põlised rivaalid BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool. Eesti esiklubi teenis tugeva kolmanda veerandaja toel 83:68 võidu.

Tartu Ülikool näitas avapoolajal Kalev/Cramole tugevat vastupanu ja pikale puhkepausile mindi Tallinna meeskonna 41:40 eduseisus. Kolmandal veerandajal läks Kalev/Cramo aga oma teed, võites neljandiku 28:11.

Marcus Keene viskas võitjate kasuks 18 punkti, Maurice Kemp lisas 16 punkti ja kaheksa lauapalli. Üleplatsimeheks kerkis Tartu tagamees Robin Kivi, kelle arvele jäi 23 punkti.

Kalev/Cramo on võitnud 20 ja kaotanud kaks kohtumist. Tartule oli reedene kaotus kaheksa võidu kõrval 16, ühtlasi lõppes nende jaoks ka Eesti-Läti liiga hooaeg, Eesti klubide arvestuses saadi kuues koht.

Eesti esiklubi alistas tartlased sel hooajal kõigis neljas mängus, senised võidunumbrid olid 110:46, 78:60 ja 96:54.