Kindla võidu võtnud Pärnu kostitas TalTechi 101 punktiga

Edon Maxhuni Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti korvpalli meistriliigas peeti pühapäeval üks kohtumine, milles Pärnu Sadam alistas kodusaalis TalTechi võistkonna 101:73.

Pärnu tegi ülikooliklubiga asjad selgeks juba esimesel poolajal, mis võideti 58:35. Kuigi kolmanda veerandaja võitis TalTech viie punktiga, ei andnud kodumeeskond külalistele otsustaval neljandikul võimalust ja suurendas lõpusireeniks edu 28 silmale.

Soome koondislane Edon Maxhuni viskas Pärnu kasuks 26 punkti, Robert Valge toetas teda 18 ja Mihkel Kirves 14 punktiga. Külalismeeskonna resultatiivseim oli 21 punkti visanud Eric Schmalz.

Pärnu on tabelis 20 võidu ja kaheksa kaotusega teisel kohal, viiendal kohal oleval TalTechil on kaheksa võitu ja 16 kaotust.