Cagliari lõpetas 16-mängulise võitudeta seeria, Klavan üle pika aja pingil

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: SCANPIX/CSM via ZUMA Wire

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 24. mänguvoorus alistas Cagliari võõral väljakul Crotone tulemusega 2:0. Üle pika aja istus varumeestepingil ka Eesti jalgpallikoondislane Ragnar Klavan.

Cagliari mõlemad väravad löödi teisel poolajal, kui esmalt oli 56. minutil täpne Leonardo Pavoletti ning seejärel neli minutit hiljem penaltist Joao Pedro. 75. minutil jäi Cagliari mängima kümnekesi, sest 27-aastane kreeklane Charalampos Lykogiannis teenis punase kaardi.

Varumeestepingil mängu pealt vaadanud Klavan seekord väljakule ei pääsenud. Viimati mängis eestlane Cagliari koosseisus 16. detsembril väravateta viigimängus Parma vastu. Toona oli Klavan väljakul kogu kohtumise.

Cagliari võidutses viimati Itaalia kõrgliigas 7. novembril, kui alistati Sampdoria meeskond tulemusega 2:0. Nüüd, 16 kohtumist hiljem, naasti taas võidulainele.

Liigatabelis hoiab Cagliari nelja võidu, kuue viigi ja 14 kaotusega 18. kohta. Crotone on kolme võidu, kolme viigi ja 18 kaotusega 20. positsioonil.

Teised tulemused: Sampdoria - Atalanta 0:2, Inter - Genoa 3:0, Udinese - Fiorentina 1:0.