Milano derbis läks Zlatani ja Lukaku vahel sõneluseks, Inter pääses edasi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Zlatan Ibrahimovic ja Romelu Lukaku läksid Milano derbis omavahel sõnelema Autor/allikas: SCANPIX/ANSA

Itaalia jalgpalli karikasarjas alistas Inter Milano derbimängus AC Milani tulemusega 2:1.

AC Milan asus kohtumist juhtima 31. minutil Rootsi jalgpallilegendi Zlatan Ibrahimovici väravast. Mäng oli pingeline ning esimese poolaja lõpus läksid Romelu Lukaku ja Zlatan omavahel sõnelema.

Rootslase emotsioonid möllasid kirglikult aga edasi ning 58. minutil teenis ta keskväljal tehtud vea eest teise kollase ja ühtlasi punase kaardi. Inter kasutas soodsa olukorra ära ning 71. minutil skooris penaltist Lukaku.

Seitsmendal üleminutil sahistas võrku aga varumeestepingilt mängu sekkunud Christian Eriksen, millega Inter teenis linnarivaali üle magusa võidu.

Kohtumise järel tunnistas AC Milani peatreener Stefano Pioli, et Zlatan käis tema juures vabandamas, et oli punase kaardi teeninud.

Poolfinaalis kohtub Inter kas Juventuse või SPAL-iga.