Ihring lahkub isiklikel põhjustel Rapla korvpallimeeskonnast

Mario Ihring
Mario Ihring Autor/allikas: Rapla korvpallimeeskond/Facebook

Aasta algus on alanud Rapla korvpallimeeskonnale ootamatu uudisega, mängija soovile vastu tulles lõpetatakse leping põhimängujuhi Mario Ihringuga.

Rapla korvpallimeeskond teatas, et möödunud kuu parimaks Eestis pallivaks mängijaks valitud Mario Ihring ei jätka Rapla ridades. Kuigi koostöö on olnud positiivne, siis mängija eraelus on esile kerkinud teemad, mis tuleb hetkel seada tähtsamale kohale kui korvpall. Ihring on otsustanud naaseda kodumaale.

Lepingu lõpetamist kinnitab ka Rapla korvpalliklubi juht Jaak Karp: "Sellist olukorda ei ole klubi ajaloo vältel olnud, kus ühel hooajal lahkuvad meeskonnast kaks mängijat (Alihodzic ja Ihring) nii, et põhjused ei ole otseselt seotud korvpalliga, vaid mängija eraelu puudutavate küsimustega."

Kuna Ihringu lahkumine meeskonna juurest on sügavalt isiklikel põhjustel, siis avalikult ta sellel teema kommentaare ei soovi jagada. Seega on laupäevane Avis Utilitas Rapla ja Pärnu Sadama vaheline kohtumine mängumehele viimane. Seni on 22-aastane Ihring olnud Rapla meeskonna üks liidritest. Ta on Eesti-Läti korvpalliliigas keskmiselt mängu kohta viibinud väljakul 31,2 minutit, visanud 17,5 punkti, võtnud 5,7 lauapalli ja andnud 5,9 resultatiivset söötu. 

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: