Tamm sai Wolfsburgi vastu punase kaardi ja Desna langes Euroopa liigast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Joonas Tamm
Joonas Tamm Autor/allikas: FK Desna

Joonas Tamme ja Tšernigivi Desna jaoks lõppes Euroopa liiga kolmanda kvalifikatsiooniringi kohtumine Wolfsburgiga mustades toonides. Tamm sai teisel poolajal nelja minuti sees kaks kollast kaarti ja eemaldati, meeskond kaotas 0:2 ning kukkus eurosarjast välja.

Belglasest väljakukohtunik Lawrence Visser näitas Tammele esimest hoiatuskaarti 57. ning teist juba 60. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Desna, kes oli juba 16. minutil jäänud 0:1 kaotusseisu, pidi seega mängima viimase pooltunni vähemuses ning teisel üleminutil vormistas Daniel Ginczek lõppskoori.