Võimas kolmas veerand tõi Miamile Bostoni üle teise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Miami Heat
Miami Heat Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Korvpalliliiga NBA play-off'ides asus Miami Heat idakonverentsi finaali läinud öösel 2:0 juhtima, kui Boston Celtics alistati 106:101.

Viienda asetusega Miami kaotas kolmanda asetusega Bostoni vastu kohtumise avaveerandi kolme punktiga ja poolajaks leiti end 12-punktilisest kaotusseisust. Pärast vaheaega haaras juhtohjad enda kätte aga Heat, kes võitis kolmanda veerandi koguni 20 punktiga ja jäi kokkuvõttes peale viie silmaga.

Võitjatele tõi enim punkte sloveen Goran Dragic, kelle nimele kirjutati 25 silma. Kaksikduubliga sai hakkama Bam Adebayo, kes loopis 21 punkti ja tõi kümme lauapalli. Duncan Robinsoni kontole jäi 18 punkti. Bostoni resultatiivseimaks osutus 23 punkti visanud Kemba Walker.

Nelja võiduni peetava seeria avamängu võitis Miami lisaajal 117:114. Seeria võitja kohtub play-off'ide finaalis kas Los Angeles Lakersi või Denver Nuggetsiga, kes kohtuvad omavahel esimest korda ööl vastu laupäeva.