Sevilla kukutas Manchester Unitedi konkurentsist ja jõudis finaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Juubeldavad Sevilla mängijad
Juubeldavad Sevilla mängijad Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Jalgpalli Euroopa liigas selgus pühapäeval esimene finalist, kui turniiri viiekordne võitja Sevilla alistas Manchester Unitedi 2:1.

Kohtumise avavärava lõi United, kui Marcus Rashfordi teenitud penalti realiseeris üheksandal mänguminutil Bruno Fernandes.

Sevilla viigistas seisu veerand tundi hiljem, kui Sergio Reguiloni söödust sahistas võrku endine Liverpooli mängumees Suso.

2:1 võiduvärava lõi Sevilla 78. minutil, mil Jesus Navase tsenderdusest oli täpne Unitedi värava ees vabaks jäetud Luuk de Jong.

Rekordilisel viiel korral Euroopa tähtuselt teise klubiturniiri võitnud Sevilla kohtub 21. augustil Kölnis peetavas finaalis kas Milano Interi või Donetski Šahtariga.

Sevilla on Euroopa liiga 16-, kaheksandik-, veerand- ja poolfinaalides ning turniiri finaalis nüüd viimasest 26 vastasest alistanud 25. Mullu langeti 16 parema seas konkurentsist Praha Slavia vastu.