Vidali värav hoiab Barcelona lootusi elus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Arturo Vidal
Arturo Vidal Autor/allikas: SCANPIX / AP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Barcelona võõrsil Valladolidi 1:0 ja hoiab veel tiitlivõimalusi õhus. Mängu ainsa värava lõi 15. minutil Arturo Vidal.

Kolm mängu järjest võitnud Barcelona pole pärast koroonapausi kaotanud, aga kolm viiki juunis kukutasid nad tabelis Madridi Realist tahapoole.

Pealinnaklubi on kulgenud täiesti eksimatult - võidetud on kaheksa pausijärgset kohtumist. Järgmisena minnakse esmaspäeval võõrsil vastamisi Granadaga. Kolmest matšist on neil meistriks tulekuks vaja veel viit punkti.

Kolmanda koha eest võitlev Madridi Atletico sai laupäeval kodus jagu Real Betisist. Värava lõi 74. minutil Diego Costa. Seejuures avapoolajal jättis VAR lugemata koguni kaks Atletico tabamust.

Tabeliseis: 1. Madridi Real 80 punkti (35 mängust), 2. Barcelona 79 (36), 3. Madridi Atletico 66 (36), 4. Sevilla 63 (35), 5. Villarreal 57 (35), 6. Getafe 53 (35), 7. Real Sociedad 51 (35), 8. Valencia 50 (35).