Olümpiavõitja Gerd Kanteri üleskutse: püsime kodus ja hoolime üksteisest!

Gerd Kanter
Gerd Kanter Autor/allikas: Ekraanitõmmis

Olümpiavõitja Gerd Kanter liitus Eesti Olümpiakomitee initsiatiiviga, kus sporditegelased kutsuvad Eesti inimesi jääma koroonaviiruse leviku tõttu koju.

Tere! Mina olen Gerd Kanter.

Koroonaviirus on meie kõigi elu pööranud pahupidi. Enamus meist sooviks võimalikult kiiresti naasta oma tavapärase elu juurde. Selleks, et see nii läheks, on meil kõigil võimalik anda oma isiklik panus, püsides kodus. Kodust tohib lahkuda ainult elutähtsateks toiminguteks - olgu see siis visiit poodi toiduvarude täiendamiseks, külastus apteeki ravimite ostuks või töölesõit. Kõik muud toimetused-tegemised palun lükata edasi eriolukorra lõpuni!

Liikudes väljas palun kindlasti jälgida kehtestatud reegleid. Hoiame vähemalt kahemeetrist distantsi teistest inimestest ja kui liigume, liigume üksi või maksimaalselt kahekesi. Kõik aktiivsed inimesed, kes on harjunud liikuma ja trenni tegema, ka teie peate oma harjumusi muutma. Olge nutikad, vaadake kodus ringi ja leidke uusi võimalusi, kuidas treenida kodustes tingimustes ja koduste vahenditega. Kui endal ideid napib, vaadake ringi internetiavarustes.

Lõpetuseks on mul teile kolm soovi: hoiame eemale, püsime kodus ja hoolime üksteisest!

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: