Esimestena triivisid Meistrite liiga veerandfinaali Leipzig ja Atalanta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Marcel Sabitzer
Marcel Sabitzer Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaalidest pääsesid teisipäeva õhtul edasi RB Leipzig ja Atalanta.

RB Leipzig alistas koduväljakul Tottenhami tulemusega 3:0. Meeskond läks kohtumist juhtima kümnendal minutil Marcel Sabitzeri väravast. Teise värava lõi austerlane 11 minuti hiljem. Tottenhamil tekkis küll mitmeid häid olukordi, kuid paraku jäid need realiseerimata. 87. minutil vormistas Leipzigile kolmeväravalise võidu Emil Forsberg. Kuna Leipzig võitis ka avakohtumise 1:0, siis pääseb veerandfinaali just tema.

Teises kohtumises jäi Valencia koduväljakul alla Atalantale 3:4. Kuna Atalantal oli kodumängust samuti 4:1 võit ees, siis suunduski veerandfinaali Itaalia meeskond. Atalanta asus kohtumist juhtima kolmandal minutil, kui Josip Ilicic realiseeris penalti. 17 minutit viigistas Valencia eest seisu Kevin Gameiro. Teisele poolajale mindi siiski Atalanta juhtimisel, sest Valencia kaitsja Mouctar Diakhaby mängis oma karistusalas käega ning Ilicic realiseeris kohtumise jooksul teisegi penalti. Riietusruumist tulles viigistas Gameiro taas seisu ning Ferran Torrese väravast pääseti korra isegi 3:2 juhtima. Seda vaid neljaks minutiks, sest Ilicic skooris kübaratriki 71. minutil ning 82. minuti väravast vormistas ta meeskonnale võidu.

Kolmapäeval kohtuvad Meistrite liiga kaheksandikfinaalides Liverpool ja Madridi Atletico ning Paris-Saint-Germain ja Dortmundi Borussia.