Kalev/Cramo pidi tunnistama Kaasani Uniksi paremust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

VTB Ühisliiga - BC Kalev/Cramo - Avtodor
VTB Ühisliiga - BC Kalev/Cramo - Avtodor Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

BC Kalev/Cramo kaotas korvpalli VTB Ühisliigas võõrsil tabeli neljandale meeskonnale Kaasani Uniksile 76:87 (18:28, 16:26, 15:17, 27:16).

Esimese veerandi kümne punktiga kaotanud vähendas vahe teise perioodi alguses vaid ühele silmale, aga kaotas poolaja tervelt 20 punktiga. Pärast vaheaega hoidis Uniks selget edu, lubades Kalev/Cramo alles lõpus pisut lähemale.

Kyle Vinales tõi võitjate kasuks 21 punkti, tabades sealjuures kaheksast kaugviskest neli. Sander Raieste ja Sacha Killeya-Jones aitasid omasid tosina silmaga. Kolm meest - kapten Jamar Smith, Raymar Morgan ja Errick McCollum - tõid Uniksi kasuks 18 punkti.

Kalev/Cramo jätkab seitsme võidu ja kümne kaotusega. Täpselt sama bilanss on veel neljal meeskonnal: Permi Parmal, Zielona Goral, Peterburi Zeniidil ja Nižni Novgorodil. Omavahel püsitakse praegu positsioonidel kuuendast kümnendani.

Neljandal kohal olevat Uniksit (11-6) edestavad Moskva oblasti Himki (17-1), Moskva CSKA (14-4) ja Krasnodari Kuban Lokomotiiv (13-5).

Järgmise nädala pühapäeval läheb Kalev/Cramo võõrsil vastamisi Astanaga (6-10), kes asub koha võrra allpool ehk 11. positsioonil.