NBA Tähtede mängus võidutses LeBron Jamesi meeskond ({{contentCtrl.commentsTotal}})

LeBron James
LeBron James Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Chicagos toimunud NBA Tähtede mängu võitis LeBron Jamesi juhitud meeskond, kes alistas Giannis Antetokounmpo tiimi 157:155.

Jamesi meeskond võitis kohtumise avaveerandi 53:41, kuid poolajaks saavutas Team Giannis üheksapunktilise edu. Kolmas veerand lõppes viigiliselt 41:41 ning seejärel pandi neljanda veerandi alguses Kobe Bryanti auks kell seisma ning kohtumist mängiti senikaua, kuni esimene meeskond saab 24 punkti rohkem kui kolme veerandaja järel juhtinud tiimil punkte on.

Mängu iga veerandi võitja sai 100 000 dollarit, mis annetati tiimi poolt valitud heategevusorganisatsioonile. Kohtumise võitja sai veel 200 000 dollarit heategevusraha.

Tähtede mängu kõige väärtuslikuma mängija (MVP) auhinna, mis edaspidi kannab Kobe Bryanti nime, pälvis Kawhi Leonard, kes viskas LeBron Jamesi meeskonna eest 30 punkti, tõi seitse lauapalli ja jagas neli korvisöötu. Team Giannise parimaks osutus Giannis Antetokounmpo ise, kes viskas 25 punkti ja sai kirja 11 lauapalli. 25 silma sai kirja ka Kemba Walker.