Punktirekordi teinud Teder sai hooaja esimese kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Johanna-Eliise Teder
Johanna-Eliise Teder Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis olid läinud öösel võistlustules nii Taavi Jurkatamme kui Artur Konontšuki kodumeeskonnad. NJCAA kõrgeimas divisjonis käis käis väljakul ka Johanna Eliise Teder.

Tederi koduvõistkond South Plains Lady Texans sai hooaja esimese kaotuse, kui võõrsil jäädi 62:67 alla New Mexico Lady Thunderbirdsile. Algviisikus alustanud ja 25 minutit mänginud Teder tegi oma NJCAA karjääri seni resultatiivseima esituse, visates 23 punkti (kahesed 6/6, kolmesed 3/4, vabavisked 2/2). Eestlanna arvele kogunes veel üks lauapall, üks korvisööt, üks vaheltlõige ja seitse pallikaotust, enne kui ta viie veaga pingile langes, kirjutab Korvpall24.ee.

Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles teenis napi võidu, kui kodusaalis alistati tasavägises mängus Florida Atlantic Owls 68:66. Algviisikus alustanud Konontšuk mängis 35 minutit, viskas kümme punkti (kahesed 2/5, kolmesed 1/5, vabavisked 3/4), hankis seitse lauapalli, blokeeris ühe vastaste pealeviske, tegi ühe vaheltlõike, kaotas neljal korral palli ning langes 48 sekundit enne lõppu viie veaga pingile.

Võidu sai kirja ka Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons, kes oli võõrsil 70:61 üle Santa Clara Broncosest. Vahetusmängijate pingilt alustanud Jurkatamm pääses väljakule vaid neljaks minutiks ning ühtegi pealeviset ei sooritanud.