Jamesi ja Lakersi võiduseeria jätkus ka Doncici ja Dallase vastu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

LeBron James
LeBron James Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliligas NBA pikendas läänekonverentsi liider Los Angeles Lakers enda võiduseeria kuuemänguliseks, kui võõrsil alistati Dallas Mavericks 129:114 (45:27, 34:31, 20:28, 30:28).

Lakers asus juba võimsa avaveerandi toel 15 silmaga juhtima ning poolajaks saavutasid külalised 18-punktilise edu. Dallas suutis küll pärast vaheaega vahe kümnele vähendada, kuid viimane veerand kuulus taas Los Angelese meeskonnale, kes lahkus kindla 15-punktilise võiduga.

LeBron James sai võitjate parimana hakkama kaksikduubliga, kui viskas 35 punkti ja tõi 16 lauapalli. Lisaks jäi Lakersi tähtmängija kontole seitse korvisöötu. Kyle Kuzma panustas võitu 26 silmaga. Kaksikduubliga sai hakkama ka Dallase parimaks osutunud Luka Doncic, kes loopis 25 punkti ja tõi kümme lauapalli. Sloveeni kontole kirjutati ka seitse resultatiivset söötu.

Läänekonverentsi liider Lakersil on nüüd 38 mängust kirjas 31 võitu ja seitse kaotust. Kuuendal tabelireal paiknev Dallas on kogunud 23 võitu ja 15 kaotust.