Doncici kolmikduublist Dallasele võiduks ei piisanud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Luka Doncic
Luka Doncic Autor/allikas: USA Today Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA jäi Dallas Mavericks kodus lisaajal 120:123 alla Charlotte Hornetsile.

Hornets juhtis teisel veerandajal vahepeal 20 punktiga ja poolajapausile mindi külaliste 13 punktilises eduseisus. Kolmandal veerandajal suutis Mavericks taas juhtohjad haarata ja viimasel veerandil kasvatati edu 12-punktiliseks, kuid 19 sekundit enne normaalaja lõppu viigistas Terry Rozier seisu ja mäng läks lisaajale, kus jäi kolme punktiga peale Hornets.

Rozier oli 29 punktiga ka võitjate parim, Devonte Graham lisas 27 punkti ja andis 13 korvisöötu.

Mavericksi ridades sai Luka Doncic kirja hooaja kümnenda kolmikduubli, tuues 39 punkti, võttes 12 lauapalli ja andes 10 resultatiivset söötu. Maxi Kleber lisas 24 punkti.

LA Clippers – Memphis 114:140
Brooklyn – Toronto 102:121
Orlando – Utah 96:109
Atlanta – Indiana 116:111
Cleveland – Oklahoma City 106:121
Washington – Denver 128:114
Chicago – Boston 104:111
Dallas – Charlotte 120:123 la.