Frankfurdi Eintracht lõi kümnekesi jäänud Müncheni Bayernile viis väravat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Frankfurdi Eintrachti meeskond tähistamas 5:1 võitu Müncheni Bayerni üle
Frankfurdi Eintrachti meeskond tähistamas 5:1 võitu Müncheni Bayerni üle Autor/allikas: www.imago-images.de

Jalgpalli Saksamaa kõrgliigas alistas Frankfurdi Eintracht koduväljakul Müncheni Bayerni tulemusega 5:1.

Müncheni Bayern jäi mänguväljakule kümnekesi üheksandal minutil, kui Jerome Boateng teenis punase kaardi ja saadeti väljakult minema. See tekitas soodsa olukorra Eintrachtile, kes läkski mängu juhtima 25. minutil Filip Kostici väravast. Kaheksa minutit hiljem viis meeskonna 2:0 juhtima Djibril Sow. Veidi enne esimese poolaja lõppu lõi ühe värava tagasi Robert Lewandowski.

Kui Bayern teisel poolajal väravaid ei löönud, siis Eintrachtil õnnestus võrku sahistada suisa kolmel korral. Resultatiivsed olid David Abraham (49. minutil), Martin Hinteregger (61.) ja Goncalo Paciencia (85.).

Kaotus tähendab Müncheni Bayernile seda, et tabeliliidrist Borussia Monchengladbachist jäädakse nüüd maha nelja punktiga. Viie võidu, kolme viigi ja kahe kaotusega hoiab Bayern neljandat kohta, Eintracht tõusis viie võidu, kahe viigi ja kolme kaotusega kuuendale tabelireale.

Teised tulemused: Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1:2, Dortmund - Wolfsburg 3:0, RB Leipzig - Mainz 8:0, Werder Bremen - Freiburg 2:2.