Raskest seisust välja tulnud Saaremaa alistas Selveri ({{commentsTotal}})

Saaremaa Võrkpalliklubi
Saaremaa Võrkpalliklubi Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti-Läti võrkpalliliigas alistas Saaremaa neljapäeval koduväljakul liidrite omavahelises heitluses 3:2 Tallinna Selveri.

Saaremaa jäi koduplatsil raskesse seisu, sest Selver võitis kaks esimest geimi vastavalt 25:20 ja 25:17. Võõrustajad seadsid 25:20 ja 26:24 geimivõitudega jalule viigi, otsustavas vaatuses oldi külalistest üle 15:10.

Daniel Maciel tõi saarlaste kasuks 15 punkti, Beau Graham toetas teda 12 ja Henri Treial 11 silmaga. Selverit vedas koguni 31 punkti toonud Matej Šmidl.

Kolme mängu järel jätkab Saaremaa täiseduga, Selver on võitnud kaks ja kaotanud ühe mängu. Saarlased on taas võistlustules juba pühapäeval, kui külla sõidetakse Pärnule.