Eesti koondislane sai Hispaanias võidu ja jätkab tabeli liidrina ({{commentsTotal}})

Rauno Nurger
Rauno Nurger Autor/allikas: facebook.com/CBBreogan

Hispaania esiliigas (Leb Gold) sai Rauno Nurgeri koduklubi Leche Rio Breogan suure võidu Liberbank Oviedo Baloncesto meeskonna üle numbritega 72:54 (18:17, 14:15, 20:13, 20:9).

Kohtumine algas tasavägiselt ning poolajaks oli seis viigiline 32:32. Seejärel vajutasid Breogan ja Nurger sisse teise käigu ning teisel poolajal ei jäetud vastasele mingit võimalust. Väga hästi tabati just kahepunkti viskeid (56%) ning kaitses pandi korvialune lukku, kirjutab Korvpall24.ee.

Eesti koondislane Rauno Nurger tõi 16 minutiga üheksa punkti (kahesed 3/5, kolmesed 0/1, vabavisked 3/3), hankis neli lauapalli ja tegi kolm viga.

Tabelis on Nurgeri klubi kahe võiduga liider. Järgmine kohtumine peetakse 11. oktoobril võõrsil Chocolates Trapa Palencia vastu.