Juunis Madridi Realiga liitunud Hazard sai kirja esimese värava ({{commentsTotal}})

Eden Hazard
Eden Hazard Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania kõrgliigas lõi Eden Hazard Madridi Reali võidumängus oma esimese värava. Koduväljakul alistati seejuures lähikonkurent Granada CF tulemusega 4:2.

Hazard liitus Madridi Realiga juunikuus. Varem mängis ta Chelseas. Oma esimese värava uues klubis lõi ta esimese poolaja esimesel üleminutil, viies meeskonna teisele poolajale vastu 2:0 eduseisus. Esimese värava lõi juba teisel minutil Karim Benzema.

61. minutil viis Madridi Reali 3:0 juhtima Luka Modrici värav, kuid seejärel lõi Granada kaks tagasi. Täpsed olid Darwin Machis (penaltist) ja Domingos Duarte. Kindla võidu tagas Realile James Rodriguezi hiline värav teisel üleminutil.

Päeva esimeses kohtumises sai Levante võõrsil jagu Leganes'ist 2:1.

Kolm võidupunkti tõstid Reali tabeliliidriks 15 punktiga. Teisel kohal jätkab Granada 14 silmaga ning kolmas on samade punktidega Madridi Atletico.