Barcelona naasis võidusoonele, aga Messi pidi taas väljakult lahkuma ({{commentsTotal}})

Lionel Messi mängus Villarreali vastu
Lionel Messi mängus Villarreali vastu Autor/allikas: EPA/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga eelmises voorus Granadalt ülllatuskaotuse saanud Barcelona alistas teisipäeva õhtul koduväljakul 2:1 Villarreali.

Barcelonale tõid võidu esimese veerandtunni tabamused, kui 6. minutil oli täpne Antoine Griezmann ja üheksa minutit hiljem põrutas Villarreali võrku suurepärase kauglöögi Arthur. Villarreali ainsa värava eest hoolitses Santi Cazorla.

Esimest korda sellel hooajal jooksis Barcelona eest algkoosseisus väljakule Lionel Messi, kes vahetati aga poolajal Ousmane Dembele vastu puhkama. "Reielihas tekitas talle veidi valu ja me eelistasime teda mitte väljakul hoida," sõnas klubi peatreener Ernesto Valverde. "See oli kõigest ettevaatusabinõu. Ma ei usu, et tegemist on millegi enamaga kui väikese murega, aga ootame homseni [tänaseni], et olla kindlad."

Võit kergitas Barcelona liigatabelis neljandaks, kuid kuuenda vooru lõpuks võivad neist mööduda viis meeskonda. Teistes teisipäevastes mängudes oli Real Betis 3:1 üle Levantest ning Real Valladolid ja Granada leppisid 1:1 viigiga.