Eestisse naasnud Paasoja: kõik mehed Kalev/Cramos tahavad kuskile jõuda

Viimati 2017. aastal Eesti korvpalliklubi särki kandnud Martin Paasoja liitus suvel kodumaa valitseva meisterklubi BC Kalev/Cramoga. Tagamängija sõnul on uue meeskonna tase eelmistest veelgi kõgem.

"Ma ütleks, et [enim avaldab muljet] professionaalsus. Kõik on ikkagi sellised mehed, kes tahavad kuskile jõuda, häid tulemusi saada – ka see seltskond siin ümber on väga hea. Kõik tingimused on täidetud ja ise tuleb mees olla – mängida ja meeskonnaga häid tulemusi saada," lausus viimati Kreekas mänginud Paasoja.

"Meil on [Kalev/Cramos] 12 meest, kes on sellised mängumehed. Varasemalt võib-olla see lõpupool on olnud selline lahjem, aga julma suurt vahet ei ole. Minul on hästi läinud – olen professionaalsetes meeskondades olnud ja kõik on hea olnud. Cramo on grammike kõvem, aga arvan, et saan sellega väga hästi hakkama."

Asjaolu, et Kalev/Cramo rõhub VTB Ühisliigale, on Paasoja sõnul vajalik. "Kindlasti peaks olema selline suur eesmärk, muidu on üldse keeruline neid mänge mängima minna. Sellise mõttega, et me ei lähe play-off'i püüdma, pole ka mõtet mängima minna."

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: