Vaid 16-aastase jalgpalluri väravast Barcelonale ei piisanud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

FC Barcelona
FC Barcelona Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kataloonia suurklubi Barcelona eest tegi laupäeval skoori kõigest 16-aastane Anssumane Fati, aga meeskond pidi võõrsil Osasuna vastu leppima 2:2 viigiga.

Roberto Torres viis Osasuna Hispaania kõrgliiga kolmanda vooru kohtumises koduväljakul seitsmendal minutil juhtima ja selle tulemusega avapoolaeg lõppeski.

Poolajal vahetati väljakule alles oktoobri lõpus 17-aastaseks saav Fati, kel kulus värava löömiseks vaid viis minutit.

Guinea-Bissau mängijast sai kõigi aegade noorim Barcelona mängija, kes Hispaania kõrgliigas tabamuseni jõudnud. La Liga ajaloos on ta selle saavutusega nooruselt kolmas.

Barcelona jaoks muutus pilt kenamaks 64. minutil, mil Arthur nad juhtima viis, aga 81. minutil õnnestus Torresel penaltist mänguseis taas võrdsustada.

Barcelona rivistusest puudus vigastatud Lionel Messi ning temata on Barcelona viimasest kaheksast mängust võitnud vaid ühe.