Suvel Barcelonasse siirdunud Griezmann lõi klubi võidumängus kaks väravat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga teise ringi kohtumises alistas Barcelona koduväljakul suureskooriliselt Betise. Kohtumise lõpus oli tablool tulemus 5:2.

Seejuures ei hakanud kohtumine Barcelona jaoks kuigi edukalt, sest 15. minutil viis Betise juhtima Nabil Fekir. Seda rõõmu jätkus külalistel 36 minutiks, sest veidi enne esimese poolaja lõppu viigistas seisu Antoine Griezmann.

Teisel poolajal viis Griezmann Barcelona juhtima. Prantslase järel olid resultatiivsed veel ka Cerles Perez (56.), Jordi Alba (60.) ja Arturo Vidal (77.). Betise teise värava lõi 79. minutil Loren.

Võidukasse Barcelona meeskonda aga ei kuulunud seekord Lionel Messi, kes ravib säärelihase vigastust ning Luis Suarez.

Teistes kohtumistes alistas Real Sociedad võõrsil Mallorca 1:0 ning Madridi Atletico sai samuti võõrsil jagu Leganes'ist 1:0. Alaves ja Espanyol leppisid väravateta viigiga.

Peale teist vooru juhib tabelit kuue punktiga Sevilla ja Madridi Atletico. Madridi Real on nelja punktiga kolmandal positsioonil. Ühe kaotuse kõrvale võidu kirja saanud Barcelona on aga üheksandal tabalireal.