Chelsea sai Lampardi käe all esimese võidu kätte, Pukkilt taas särav esitus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Frank Lampard ja Londoni Chelsea
Frank Lampard ja Londoni Chelsea Autor/allikas: AFP/Scanpix

Londoni Chelsea alistas Inglismaa jalgpalli kõrgliiga esimeses laupäevases kohtumises võõrsil Norwich City 3:2.

Tegemist oli Chelsea värske peatreeneri Frank Lampardi esimese võiduga sel positsioonil. Hooaja avamängus kaotati võõrsil Manchester Unitedile 0:4 ja teises voorus piirduti kodus Leicester City vastu 1:1 viigiga. Ka UEFA superkarikamängus tuli penaltiseeria järel tunnistada Liverpooli paremust.

Täna aitas Chelseat kahe väravaga Tammy Abraham (3. ja 68. minutil), kelle jaoks olid need klubi särgis esimesteks tabamusteks. Skoori tegi ka Mason Mount (17.).

Norwich City eest säras taas soomlane Teemu Pukki. 29-aastane ründaja lõi 30. minutil oma hooaja viienda tabamuse ja lisaks andis kuuendal minutil Todd Cantwelli tabamusele resultatiivse söödu.