Nõlvak – Tiisaar kaotasid EM-il ka teise kohtumise ({{commentsTotal}})

Kusti Nõlvak (vasakul) ja Mart Tiisaar EM-il.
Kusti Nõlvak (vasakul) ja Mart Tiisaar EM-il. Autor/allikas: CEV

Moskvas peetavat rannavolle EM-i kaotusega alustanud Eesti esipaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar pidi ka teises alagrupimängus kaotuse vastu võtma.

Tšehhi paarile Ondrej Perusic – David Schweiner tuli alla vanduda 1:2 (19:21, 21:14, 6:15), vahendab volley.ee.

Esimene geim kulges pikalt tasavägiselt, veidi enne lõppu suutsid tšehhid mõnepunktilise eduseisu sisse teha, aga päris geimpalli eel said eestlased vahe taas minimaalseks. Ometi geimi päästa ei õnnestunud ja avageim tšehhidele. Teises geimis oli Eesti paari mäng algusest lõpuni palju kindlam ja geimivõit tuli ülekaalukalt 21:14. Otsustavas geimis oli mäng uuesti tšehhide kontrolli all ja ootamatult kindel geimi- (15:6) ja sellega ka mänguvõit 2:1 Tšehhi paarile.

G-alagrupi teises kohtumises võitis Austria paar Ermacora – Pristauz Poola paari Piotr Kantor ja Bartosz Losiak ja see tähendab, et peale kahte vooru on selles alagrupis kõigil peale Eesti paari võit kirjas. See tähendab ühtlasi, et Nõlvak - Tiisaare neljapäevane mäng (algab kell 11.30) austerlaste vastu otsustab, kes saab selles alagrupis 3. koha ja koos sellega õiguse jätkata vaheringis heitlust EM-i kõige kõrgemate kohtade nimel.