Pevkur uuest rannavõrkpalli keskusest: kõik soovijad võivad siia mängima tulla

Neljapäeval avati Tallinnas, endise lastestaadioni alal uus rannavõrkpalli keskus. Kohale tulnud huvilised said kaasa elada ka Eesti võrkpallurite show-mängudele.

"Tallin on üks väheseid paiku maailmas, kus kesklinnas on võmalik võrkpalli mängida," rääkis võrkpalliliidu president Hanno Pevkur intervjuus ERR-ile. "Meil on siin kuus väljakut ja nii Tallinna linn kui ka Metsakapital, kes tulid appi selle platsi rajamisele, väärivad väga suurt tunnustust. Uus keskus on selleks, et inimestel oleks võimalik lihtsalt tulla, mängida ja nautida rannavollet, ilusat ilma ja mida iganes veel."

Keskust hakkab haldama Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koos Tallinna Võrkpalliklubiga. Kõik huvilised on oodatud väljakuid kasutama seni, kuni suvi kestab.

"Kõik, kellel on soovi võivad tulla siia mängima. See peaks olema see eesmärk," jätkas Pevkur. "Eesti on võrkpallimaa. Rohkem inimesi saavad nii sellest rõõmu. Liiva peal ei pea oskama ilmtingimata võrkpalli mängida. Võta lihtsalt seltskond kokku. Kui sul on neli inimest, mängi kaks-kahe vastu või mängi kolm-kolme vastu või kuus-kuue vastu. Tegelikult on võrkpalli juures oluline mängu nautida nii tipptasemel kui ka harrastaja tasemel. See on see peamine eesmärk."

Lisaks rannavõrkpallile on võimalik mängida ka korvpalli ja lauatennist, lisaks on siia rajatud ka kogukonna aed. Ala on alles arendamisel, nii et praegu on tegemist ajutise lahendusega, kuid ka tulevikus loodab linn siin näha spordiparki ja vaba aja veetmise ala.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: