Narva Trans jätkas Podgorica vastu kurba seeriat ({{commentsTotal}})

Narva Trans
Narva Trans Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Narva Trans kaotas jalgpalli Euroopa liiga esimese eelringi kordusmängus võõrsil Podgorica Buducnostile 1:4 ja langes koondskooriga 1:6 konkurentsist.

Juba teisel minutil juhtima läinud Podgorica väravale vastas 39. minutil Eduard Golovljov, aga teisel poolajal lisasid võõrustajad veel kolm tabamust ning kindlustasid koondskooriga 6:1 edasipääsu.

Narva Trans pole 16 hooaja jooksul kordagi eurosarjas edasi pääsenud. Kõige lähemale jõudis piirilinna klubi aastal 2005, kui Intertoto karikasarja avaringis võideti belglaste Lokereni võõrsil 1:0, kuid kaotati kodus 0:2.

Alates 2006. aastast on Transi euromängude väravate vaheks 6:67.