Suarez eksis penaltiseerias ja Uruguay langes veerandfinaalis konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaaslased lohutamas pettunud Luis Suarezt.
Kaaslased lohutamas pettunud Luis Suarezt. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Lõuna-Ameerika jalgpalli suurturniiri Copa America läbi aegade edukaim riik Uruguay langes tänavu veerandfinaalis konkurentsist välja, jäädes penaltiseerias alla Peruule.

Normaalajal väravaid ei löödud ja selgitati selleski mängus edasipääseja penaltiseerias. Esimesena asus lööma Uruguay, kelle poolelt tuli esimest 11 meetri karistuslööki sooritama Luis Suarez. Barcelona ründaja lõi alla vasakusse nurka, kuid väravavaht Pedro Gallese arvas nurga ära ja tõrjus Suareze löögi.

See Suareze penalti saigi otsustavaks, kuna ülejäänud seerias keegi ei eksinud, seega 5:4 võit Peruule.

Poolfinaalis läheb Peruu vastamisi tiitlikaitsja Tšiiliga, kes päev varem alistas samuti penaltiseerias 5:4 Kolumbia. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi Argentina ja Brasiilia.