Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.
VIDEO | Naiste MM: Otse nurgalöögist kõmmutatud värav Austraaliat ei päästnud

Naiste jalgpalli MM-finaalturniiril Prantsusmaal pääses teisena veerandfinaali Norra, kes oli penaltiseeria toel üle Austraaliast.
Norralannad läksid kohtumist 31. minutil Isabell Herlovseni tabamusest juhtima, aga Austraalia viigistas 83. minutil otse nurgalöögist - autoriks Elise Kellond-Knight.
Lisaaeg lahendust ei toonud, aga penalteid realiseerisid norralannad tunduvalt paremini - Austraalia kaks esimest lööjat eksisid ja Norra võitis seeria 4:1.
Veerandfinaalivastane tuleb neile paarist Inglismaa - Kamerun. Esimese võistkonnana jõudis kaheksa hulka Saksamaa, kes kohtub seal kas Rootsi või Kanadaga.
Toimetaja: Siim Boikov




